Великоолександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

Практичний психолог

Нос Ірина Юріївна

Графік консультацій

(ресурсна кімната, 1 поверх):

Понеділок   – 8.30 – 10.30

Вівторок – 08.30 – 10.30

Пятниця – 13.00 – 15.00

В умовах карантину можна отримати консультації  по телефону або через Viber +38 (066)640 92 10

Для ефективного здійснення освітнього процесу в сучасній школі потрібно не тільки знати теоретичні основи формування особистості, розвитку колективу, закономірності функціонування пізнавальних процесів, але і виявити умови і специфіку цих процесів стосовно до умов конкретного навчального закладу, стосовно до конкретного класного колективу і до особистості конкретної дитини. Допомогти вирішити ці задачі повинна шкільна психологічна служба.

Психологічна служба в школі являє собою систему практичного використання психології для вирішення комплексних задач експертизи, консультації і діагностики. Педагоги, адміністрація школи, повинні мати точне уявлення про потенційні можливості, про психологічні ресурси освітнього процесу і вміти практично реалізувати фундаментальні знання, робочі поняття і методи психологічної науки для практичного педагогічного впливу на особистість і колектив.

Головною метою діяльності психологічної служби є забезпечення психологічного і особистісного розвитку учнів. Діяльність психологічної служби освіти включає у себе створення психолого-педагогічних умов, які забезпечують духовний розвиток кожної дитини, її душевний комфорт, який є основою психологічного здоров’я.

Головними напрямками роботи психологічної служби в школі є:

1. Психодіагностична робота;

2. Корекційно-відновлювальна та розвивальна робота;